Dach jest jedną z integralnych części każdego domu, dlatego budując nasz dom nie warto oszczędzać na jakości blachy która kupujemy. Jedne z najlepszych dachów zarówno pod względem jakościowym materiałów jak i obsługi są dachy robione na terenie Warki, gdzie od lat jest praktycznie jeden sprawdzony sposób na budowę dachów, tak by wytrzymały mocne śniegi w zimie.

Sprawna budowa dachów

dachy w WarceBudowa dachu jest zawsze bardzo ważna i to do niej przykłada się jak najwięcej pracy i jakości, bo dach musi być przez cały czas sprawy. Szczególnie w górskich okolicach w jakich znajduje się Warka, bo już od listopada w tamtych rejonach naszego kraju powoli zaczyna prószyć śnieg i bardzo późno topnieje. Z tego względu dachy w Warce zawsze musza być najwyższej jakości, bo zdarzają się bardzo srogie zimy, gdzie śnieg potrafi padać po kilka dni z rządu i nie ma czasu na odśnieżanie go, dlatego muszą na num być specjalne systemy zabezpieczające przed nagłym spadkiem śniegu. Dlatego tez po pierwsze danych muszą być pod jak największym kontem, żeby śnieg nie zalegał na dachu i by nie doszło do zarwania, ani tez nie mogą być zbyt ostre by śnieg nie spadł na kogoś. Jest to duża masa takiego śniegu i na dachówkach montuje się wypustki specjalne po których śnieg się zsuwa w równych proporcjach tak by topniał już na dachu, a gdyby spadł na ziemię to będą to bardzo małe ilości i nikomu wtedy nie stanie się krzywda.

Dlatego też, sztuka robienia dachów w Warce jest jedną z najlepszych w całym kraju, ze względu na warunki atmosferyczne jakie panują w tamtych okolicach. Oczywiście ich cena jest nieco wyższa niż tradycyjne dachy, jednak płacimy już na najlepsza jakość jaka jest tylko dostępna na rynku i czujemy się bezpiecznie, że nikomu nic się nie stanie w zimę.

Kategorie: Budownictwo