Obrałem sobie cel na ten rok. Miałem bardzo ciekawy pomysł na biznes, jednak wiązał się on przede wszystkim z wykorzystaniem bardzo dużej przestrzeni, której jak się można bardzo łatwo domyślić nie miałem. 

Zamawianie hal stalowych

hale stalowe w łódzkimZdecydowałem się przede wszystkim na magazynowanie własnymi siłami bo szczerze mówiąc nie opłacało mi się na początkowym etapie wynajmowanie hal. Stwierdziłem, że przyszłościową opcją dla swojego biznesu będzie właśnie wybudowanie nowej hali, ale zrobienie to po kosztach. Jak? Otóż w grę wchodziły hale stalowe w łódzkim. Hale stalowe były porządne. Małe, średnie, większe. Wszystko zależało właśnie od tego co chcieliśmy uzyskać. Każda z osób powinna, jeśli chce magazynować dowolne produkty, czy urządzić tam halę produkcyjną powinna zainwestować w takie przestrzenie. W pierwszej kolejności oczywiście sprawdzałem, jak się odnajdę w takiej hali stalowej w łódzkim. Województwo nie było przypadkowe. TO tutaj pracowałem i to tutaj obmyślałem pierwsze opcje na biznes. Dlatego stwierdziłem, że na pewno jak będę miał swoje produkty pod ręką w tak dobrze dobranej hali to faktycznie uda mi się odnieść sukces. Może dlatego właśnie zamierzam podejść do sprawy poważnie, bo wiem, jak duża jest tutaj moja odpowiedzialność. Wziąłem kredyt na halę, dlatego faktycznie starałem się zaaranżować w odpowiedni sposób każdy kąt. Choć niektórym na pewno może się wydawać, że na początku można wszystko trzymać u siebie w garażu tak ja wiedziałem, że nie będę czuł się z tym zbyt komfortowo. 

W końcu takie hale stalowe w łódzkim są właśnie po to stworzone, aby móc przechowywać tam zarówno rzeczy wystawione na sprzedaż, ale także wszystkie inne, na przykład rzeczy do produkcji. Hale stalowe były dobrze zabezpieczone, więc przyjeżdżanie tam bardzo mi się podobało.

Kategorie: Budownictwo