Mój laptop był już bardzo stary. Miał chyba z dziesięć lat, jak nie więcej, choć nie byłam przekonana, ze od tak dawna miałam w domu komputer. W każdym razie sprzęt był bardzo stary i powolny.

Tania naprawa komputerów w Krakowie się opłaca

Tania naprawa komputerów krakówSystem operacyjny był słaby i nie obsługiwał wielu programów, co nie tylko utrudniało mi poruszanie się po internecie, ale również nie mogłam sobie zainstalować wielu programów ułatwiających moją pracę. Zdecydowałam się więc na zakup nowego komputera. Pisze nowego, ale brałam także pod uwagę zakup używanego, ale lepszego niż mój sprzętu. Kraków to duże miasto, więc na pewno nie miałabym problemu ze znalezieniem sprzedawcy. Postał jednak problem, czy opłaca się kupować takie używane rzeczy. Serwis komputery sprzeda mi na pewno nowy sprzęt, ale będzie on bardzo drogi. Nie chciałam wydawać na nowego laptopa nie wiadomo ile. Miał być nowszy, szybszy, mieć większą pamięć, ale nic poza tym. Z drugiej strony używany komputer może nie być taki sprawny, jak pisze właściciel, który chce go sprzedać. Mogę go sobie odpalić na miejscu i sprawdzić, ale wszystkiego się tak nie zobaczy. Jak później ma mnie czekać tania naprawa komputerów kraków i wydawanie dodatkowych pieniędzy w serwisie to ja takiego komputera nie chcę.

Ostatecznie stwierdziłam jednak, że lepiej i bezpieczniej jest kupić nowy sprzęt, nawet nie najlepszy, ale przynajmniej będzie na gwarancji, nie muszę go naprawiać i powinien działać jak należy. Tak też zrobiłam i jestem z zakupu zadowolona, przynajmniej do tej pory.

Kategorie: Informatyka