Rodzice zdają sobie sprawę, że poprzez zabawę można wiele nauczyć swoje dzieci. Podczas beztroskich gier, pociechy łatwiej przyswajają nawet trudne zagadnienia i dotyczy to dzieci niemal w każdym wieku. Warto wykorzystywać w ten sposób momenty zabaw.

Zabawa i edukacja w jednym

zabawki edukacyjne Little TikesOd najmłodszych lat należy dbać o prawidłowy rozwój dziecka. Najlepszym sposobem jest podsuwanie interesujących, interaktywnych przedmiotów, które w różny sposób będą go zachęcać do działania. Do tego celu idealnie nadają się zabawki edukacyjne Little Tikes. Popularny wśród niemowlaków jest sympatyczny mały żółwik, który wydaje różne dźwięki i rusza się. W ten sposób dziecko od najmłodszych lat rozwija prawidłowe umiejętności motoryczne. Niezwykle popularny jest chodzik, który za pomocą specjalnego panelu zachęca do większej aktywności fizycznej, ale nie tylko. Panel zawiera najróżniejsze przyciski jak na przykład mini-pianino z różnymi melodiami czy piosenkami, kolorowe zwierzaki czy koralki, które może przesuwać. Dzięki temu nasza pociecha poznaje wiele różnych dźwięków, kolorów i kształtów, a wszystkie nazwy podawane są w języku polskim. Prędkość kółek w chodziku można regulować, więc całość jest stabilna. Dodatkową zaletą jest fakt, iż chodzik można złożyć i dzięki temu otrzymujemy stolik z interaktywnym panelem. W ten sposób maluch może bawić się zarówno w ruchu, jak i siedząc. Warto wypróbować też stolik, który wraz z rozwojem dziecka zmienia swoje przeznaczenie – od zabawy na leżąco dla niemowlęcia, poprzez ogródek, w którym można bawić się na siedząco, aż do stolika czy sztalugi.

Dbając o właściwy rozwój naszego kochanego maluszka, wato zainwestować w interaktywne zabawki, które zapewnią mu atrakcyjną zabawę oraz nauczą nowych umiejętności. 

Kategorie: Handel