Kupowanie prezentów dla bobasów zawsze jest problematyczne. Taki maluch nie wie czego chce, nie wiadomo, co mu się spodoba, więc nie wiadomo, co mu kupić. Moja siostra ma małe dziecko, więc co jakiś czas mam ten problem zakupowy. Są przecież narodziny dziecka, urodziny, Boże Narodzenie, Wielkanoc, a na każdą z tych okazji trzeba przygotować odpowiedni prezent.

Dlaczego zabawki fisher price?

dzieckoPrzecież tanie ubranka dla dzieci się do tego nie nadają, więc trzeba kupić coś lepszego. Nie mogę jednak wydawać na te prezenty fortuny, bo przecież rodzina to nie tylko bobasy, ale także rodzice, siostra z mężem i dziadkowie, zatem trzeba jakoś racjonalnie rozdzielać swoje środki finansowe. Prezent nie może być jednak banalny, tak jak artykuły higieniczne dla dzieci, trzeba wymyślić coś bardziej oryginalnego. Przeszukiwałam różne strony internetowe w poszukiwaniu odpowiedniej rzeczy, aż w końcu natknęłam się na kocyki la millou. Były to ręcznie szyte, milutkie kocyki, które były bardzo dużo, więc rosły razem z dzieckiem. Nie był to zatem prezent tylko dla maluszka, ale także dla większego dziecka. Innym, sprawdzonym pomysłem mogą być zabawki fisher price. Są to edukacyjne zabawki dla dzieci w każdym wieku. Ich zadaniem nie tylko jest zabawa ale także nauka i poznawanie świata, rozwój manualny, a także nauka pierwszych słów i rozróżniania kształtów i kolorów. Z racji że dzieci najszybciej rozwijają się właśnie w okresie niemowlęcym, aż do 4 lat, jest to także najlepszy okres na rozpoczęcie nauki angielskiego.

 Wśród tylu zalet, nie można pozostać obojętnym na ten pomysł, wystarczy jeszcze ładne opakowanie i piękny prezent gotowy. Wybrałam jeden ,,model” i poszłam wybierać pudełko z kokardką. Na szczęście mój prezent okazał się bardzo trafiony, a maluch od razu polubił swoją nową zabawkę. Cieszę się, że udało mi się kupić mu coś ciekawego i niebanalnego, co jednocześnie przyciąga uwagę dziecka i uczy.

Kategorie: Zakupy