Przyznaję, mam już swoje lata ale czuję się bardzo młodo, tak się zachowuję i tak też chcę wyglądać. Wiem, że czasu nie da się cofnąć i nie będę wyglądać tak jak dwadzieścia lat temu ale zależy mi na tym by moja skóra wyglądała zdrowo i promieniście. Przeważnie stosuję różne mało inwazyjne zabiegi, ale myślę, że z czasem będę musiała szukać bardziej efektywnych terapii.

Mikrodermabrazja i kwas hialuronowy bardzo mi pomogły

zabiegi odmładzające w KrakowieW tym roku największą zmianę zauważyłam na moich dłoniach. Zaczęły się na nich pojawiać dziwne plamki, a skóra stała się bardzo sucha. Również zmarszczki w kącikach oczu i tzw. lwia zmarszczka na twarzy zaczęły mi przeszkadzać, a więc postanowiłam, że czas poddać się jakiemuś skutecznemu zabiegu odmładzającemu. zabiegi odmładzające w Krakowie można znaleźć w wielu gabinetach kosmetycznych. Ja udałam się do mojej ulubionej „kosmetyczki”, której po prostu ufam i wiem, że wykonuje wszystkie swoje usługi bardzo profesjonalnie. Na problemy z moimi dłońmi wybrałyśmy zastrzyki z kwasu hialuronowego. Widocznie poprawił on napięcie i jędrność mojej skóry. Skóra stała się także o wiele bardziej nawilżona. Twarz natomiast została poddana zabiegowi mikrodermabrazji, który nie tylko zmniejszył moje zmarszczki to też sprawił, że skóra stała się bardziej odżywiona i zniknęły przebarwienia i zaskórniki, czego w ogóle się nie spodziewałam.

Oba zabiegi były bezbolesne. W czasie mikrodermabrazji nie czułam właściwie nic, a jeżeli chodzi o zastrzyk z kwasem to też czułam po prostu lekkie wkłucia, ale nie było to bardzo bolesne. Jestem naprawdę zadowolona z efektów obu zabiegów. Moje ręce najbardziej zdradzały mój wiek, a teraz wyglądają bardzo delikatnie i po prostu ładnie. Również zmarszczki na twarzy wyraźnie się spłyciły i wyglądam teraz o wiele lepiej.