Medycyna estetyczna jest coraz bardziej powszechna i dostępna. Wszystkie chcemy jak najdłużej zachować młody i piękny wygląd, a tego typu zabiegi dają naprawdę dobre efekty. Możemy dzięki nim wygładzić zmarszczki, dodać cerze blasku, zlikwidować nieestetyczne blizny, przebarwienia czy cienie pod oczami. 

Zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego w Rzeszowie

Osocze bogatopłytkowe - RzeszówZabieg osoczem bogatopłytkowym nazywany bywa też wampirzym liftingiem. Nazwa ta wynika z faktu, że do jego wykonania używa się krwi pacjentki. Pobraną, niewielką ilość krwi odwirowuje się, odzyskując z niej osocze, które jest bogate w aktywne trombocyty, korzystnie wpływające na regenerację skóry. Taki sposób biostymulacji cery pomaga spłycać zmarszczki, usunąć cienie pod oczami, poprawić napięcie skóry i wyrównać jej koloryt. Może również przyczyniać się do odrastania i gęstnienia włosów. Zabieg powoduje pewien dyskomfort związany z pobraniem krwi oraz późniejszym wstrzykiwaniem. Nie trwa jednak zbyt długo, a pierwsze efekty zobaczymy po około dwóch tygodniach. Dla zadowalających efektów potrzebne są zazwyczaj trzy zabiegi w odpowiednich odstępach czasu. Jeśli chodzi o przeciwwskazania, nie ma ich zbyt wiele – przede wszystkim choroby krwi, nowotwory, a także ciąża i karmienie piersią. Jeśli zdecydowałaś się wstrzyknąć Osocze bogatopłytkowe – Rzeszów oferuje takie zabiegi w większości salonów medycyny estetycznej. Ceny i terminy najlepiej sprawdzić dzwoniąc do nich bezpośrednio. 

Zabiegi z wykorzystaniem osocza własnej krwi cieszą się sporym powodzeniem, ponieważ nie wymagają użycia skalpela, a ich efekt często jest bardziej naturalny od popularnego botoksu. Również dla alergików uczulonych na preparaty przeznaczone do wypełniania zmarszczek jest on w pełni bezpieczny.