Mój ojciec był już starszym człowiekiem i nie znał się na wielu sprawach. Jako człowiek starej daty cenił sobie tradycyjne zakupy a z internetem nie chciał mieć nic wspólnego. Szanowałem to i nie namawiałem ojca na żadne zmiany, których tak naprawdę nie chciał i nie potrzebował. 

Dom ogrzewany dobrej jakości węglem 

węgiel workowany wrocławW tym roku ojciec mało wychodził z domu, bo był osłabiony i nie chciał się przeziębić ponownie a często chorował. Zbliżała się jesień i wiedziałem, że będę musiał ojcu pomóc, ponieważ nie zakupił jeszcze węgla na zimę. Zaoferowałem ojcu, że osobiście zajmę się kupnem opału a on niczym nie ma się martwić. Widziałem, że był bardzo zadowolony a pomoc z mojej strony była dla niego ogromna. Nawet nie zastanawiałem się ani trochę, gdzie jechać po węgiel workowany Wrocław był najbliżej a węgiel kosztował o wiele taniej niż w innych miastach. Mój starszy brat mieszkał na stałe za granicą, ale czasami przyjeżdżał do kraju. W tym okresie akurat był i poprosiłem go o pomoc. Sam nie byłem w stanie dostarczyć węgla do ojca a brat miał duży samochód. Węgiel był workowany i dzięki temu o wiele łatwiej się go przewoziło. Ojciec zawsze kupował węgiel w workach, ponieważ dla niego było to najwygodniejsze, co zresztą mnie nie dziwiło. Kiedy już kupiłem ojcu niezbędną ilość węgla, to brat zawiózł wszystko do ojca a ja w tym czasie zrobiłem dodatkowe zakupy.  Chciałem, żeby ojciec miał produkty na obiad, który chciał zrobić tego dnia dla mnie i dla brata.

Ja w mieszkaniu miałem zamontowane kaloryfery i dla mnie to było wygodne rozwiązanie. Ojciec na takie się nie zgodził, ponieważ całe życie palił w piecu i nie zamierzał tego zmieniać. Dla niego to był najlepszy sposób, żeby szybko i na długo ogrzać cały dom, który był dość duży.

Kategorie: Zakupy