Moja szefowa poprosiła mnie żebym poszukała do naszej apteki nowych mebli. Nasze, z których korzystałyśmy do tej pory są już stare i nie prezentują się dobrze. Szefowa zdecydowała się zainwestować trochę pieniędzy w aptekę bo chciała ją unowocześnić.

Znalazłam piękne meble do apteki

meble apteczne WrocławBardzo ucieszyłam się z jej pomysłu. Nasza apteka była bardzo popularna na osiedlu. Odwiedzało nas codziennie sporo klientów. Mieliśmy dobre wyniki jeśli chodzi o zyski ale uważałam, że nasza apteka powinna być bardziej nowoczesna. Klienci w dzisiejszych czasach oczekują pewnych standardów. Postanowiłam od razu zabrać się do pracy. Udało mi się w internecie znaleźć ciekawe meble, które idealnie nadawały się do naszej apteki. Mojej przełożonej przypasowała cena jak i wygląd mebli. Meble apteczne Wrocław zamówiłam przez internet razem z dostawa a także z montażem. Meble były białe. Dzięki temu nasza apteka będzie sprawiała wrażenie, że jest większa. Wszystkie leki, które mamy w sprzedaży spokojnie zmieszczą się na wszystkich półeczkach i w szafkach. Bardzo byłam zadowolona, że udało mi się znaleźć meble do apteki w tak przystępnej cenie. Kurier dowiózł do nas meble w ciągu dwóch dni. Montażysta wszystkie meble poskładał w niedzielę, kiedy apteka była zamknięta. Dzięki temu w poniedziałek aptekę mogłyśmy normalnie otworzyć i nie miałyśmy w związku ze zmianą wystroju żadnego dnia przerwy. Naszym klientom nowe meble bardzo się spodobały. Nasza apteka została dzięki nim odświeżona.roulette 222

Bardzo się cieszę, że szefowa była ze mnie zadowolona. Pogratulowała mi, że tak szybko udało mi się wszystko załatwić i dostałam dzięki temu dodatkową premię. Akurat pieniążki te były mi potrzebne bo dostałam je przed świętami więc mogłam je wydać na świąteczne prezenty dla rodziny.