Mój mąż któregoś dnia przyszedł z pracy czymś wyraźnie podekscytowany. Od razu zapytałam go, co się stało, że ma taki wyraz twarzy. Odparł, że jego filia się powiększa i przenoszą go do Warszawy, od razu przydzielając mu jakieś mieszkanie. Na początku będziemy je wynajmować, a za jakiś czas mamy możliwość wykupienia po niższej cenie.

Nasza wielka przeprowadzka do stolicy

przeprowadzki z Poznania do WarszawyOczywiście, że bardzo się cieszyłam, ponieważ marzyłam o jakiejś zmianie. mieszkanie w stolicy byłoby super. Spędzałam tam zawsze wakacje. Bardzo szybko trzeba było wszystko załatwić, więc ustaliliśmy, że trzeba zadzwonić po przeprowadzki z Poznania do Warszawy i uzgodnić termin przewozu naszych rzeczy. Zastanawiałam się, czy na takie dłuższe trasy również można wynajmować firmy przeprowadzkowe, jednak okazało się, że bez problemu. W dogodnym terminie wszystko się odbyło. Bardzo się ucieszyłam, bo nie była też jakaś super wygórowana cena za taką usługę. Panowie mieli nawet różne kartony, gdyby nam zabrakło i pomagali nam wszystko ostrożnie wnosić do dużego auta transportującego. Spokojnie zmieściło się tam wszystko, łącznie z meblami i zawartością moich wszystkich szaf. Samo pakowanie i układanie zajmowało najwięcej czasu, trzeba było się upewnić, że niczego nie zapomnieliśmy. Niestety, takie sprawy to zawsze jakiś tam stres, bo jak się czegoś zapomni, to potem problem, żeby to odzyskać i różnie bywa. Dlatego sprawdzałam po cztery razy, żeby się upewnić i mogliśmy ruszyć w drogę.

Jechaliśmy z przodu, a auto z przeprowadzkami za nami. Daliśmy im adres docelowy, żeby w razie czego się nie zgubili jak stracą nas z oczu. Później również na miejscu pomogli nam wszystko wyładować i zanieść. Panowie naprawdę spisali się na medal, bo było tego bardzo dużo, a pracowali z niesamowitym zaangażowaniem.

Kategorie: Transport