Ostatnio zastanawiałam się nad zmianą pościeli u moich dzieci. Stara wydawała się szara i nie pasowała do kolorowych wnętrz pokoi. Stwierdziłam, że warto trochę ożywić ich łóżka i chciałam zrobić im niespodziankę na mikołajki. Pościel była w pewnym sensie ozdobą i powinna sprawiać radość. Ja nigdy nie byłam fanką chomikowania czegoś tylko ze względu na to, że istnieje.

Wesoła pościel do dziecięcego pokoju

pościel peppaMoim zdaniem były rzeczy, na które nie warto oszczędzać. Taką właśnie była pościel. Szukając czegoś odpowiedniego kierowałam się jakością oferowanego produktu. Chciałam aby materiał był odpowiedni i nadawał się do codziennego użytku. Niestety co jakiś czas na rynku można było znaleźć rzeczy niskiej jakości. Ja starałam się zawsze wystrzegać przed takimi. Ostatecznie w przypadku mojej Zosi zdecydowałam się a pościel peppa. Ta świnka była jej ulubiona bohaterką. Chyba każdy zna swoją ulubiona postać z czasów dzieciństwa i wie ile radości może sprawić taka postać na pościeli. Ja wzięłam taką, która była stosunkowo wytrzymała. Zamówiłam ją ze specjalnego sklepu internetowego. Nie miałam czasu na chodzenie po sklepach, a w sieci wszystko było o wiele bardziej wygodne. Jeżeli chodzi o syna to od razu wzięłam dla niego pościel z barwami ulubionego klubu piłkarskiego. Był trochę starszy i zdecydowanie miał już inne upodobania. Przesyłka została dostarczona do mnie po czterech dniach roboczych. Nie było z nią żadnych problemów.

Na dodatek była bardzo solidnie zapakowana z czego byłam zadowolona. Zawsze uważałam na tego typu sprawy, ponieważ kilka lat wcześniej przyszedł do mnie uszkodzony produkt. Na szczęście w przypadku pościeli nie miałam takiego problemu i byłam z tego zadowolona. Peppa była świetną ozdobą i rozświetlała dziecięcy pokój. Zosia była zachwycona prezentem. 

 

Kategorie: Handel