Jestem dość lojalnym konsumentem. Kiedy już coś mi się spodoba, często trwam przy moim wyborze nawet przez lata. Tak rzecz wygląda w odniesieniu do produktów spożywczych, tak też wygląda, jeśli chodzi o inne dobra.

Ufam jednym soczewkom kontaktowym

soczewka kontaktowaRaz wybrałam sobie szkła kontaktowe i ich się teraz trzymam. Oczywiście, najpierw poszukiwania trochę trwały i nie zawsze było kolorowo. W moim życiu miałam kilkanaście rodzajów soczewek na oczach i niektóre mocno podrażniały mi oczy. Nie zawsze były to produkty najtańsze. Jak się okazało, cena w tej branży nie zawsze idzie w parze z jakością. Soczewka kontaktowa to dość delikatna kwestia, więc człowiek życzyłby sobie, żeby ktoś poważnie podchodził do tej sprawy. Nie każdy jednak producent się przykłada. Starają się oszczędzić na materiałach i później niestety człowiekowi potrzebne są krople do oczu. Mimo wszystko jednak obecnie mam soczewki kontaktowe, z których jestem zadowolona. Wypróbowałam tych kilkanaście modeli i mogę powiedzieć, że mam to, czego potrzebuję. Będę się więc trzymać tego wyboru i nie zamierzam jak na razie zmieniać decyzji. Szkła kontaktowe, które mam, są dobre, więc dlaczego miałabym szukać innych? Myślę, że tak właśnie postępuje lojalny klient. Poza tym, tak jak ja, kupuje on ze sprawdzonego źródła. Tak jest też w moim przypadku. Wiem, kto oferuje mi najlepszą jakość usług, obsługi klienta i korzystne rabaty.

Jestem więc zdecydowana kupować u niego dalej. Każdy jednak musi sobie takiego sprzedawcy szukać samodzielnie. Takie jest moje zdanie w tej sprawie.