Manicure hybrydowy na dzień dzisiejszy jest właściwie najpopularniejszą metoda zdobienia paznokci. Niemniej minusem jest tu na pewno koszt. w salonach kosmetycznych sięga on bowiem zwykle 70 złotych, co dla wielu osób może być dość wysoką ceną, zwłaszcza jeśli nie ma to być jednorazowa przyjemność. Jak rozwiązać ten problem?

Manicure hybrydowy z zestawem do paznokci w domu

zestaw do paznokci hybrydowychNajlepszą opcją się w tym wypadku zdaje być zakup profesjonalnego zestawu do paznokci hybrydowych i wykonywanie manicure samodzielnie. Taki zestaw do paznokci hybrydowych w komplecie z jednym czy dwoma lakierami to zwykle wypadek poniżej dwustu złotych, a co za tym idzie jest to w zasadzie równowartość trzech wizyt w salonie kosmetycznym. Oczywiście dodatkowe lakiery można dokupić czy też po wykorzystaniu tych z zestawu kupić nowe, niemniej i tak wyjdzie to da nas zdecydowanie korzystniej pod względem finansowym. Jeśli chodzi natomiast o samo wykonanie manicure hybrydowego, to jak ze wszystkim tak i w tym wypadku należy nabrać wprawy. Niemniej sama technika nie jest szczególnie trudna i nie różni się wiele od tradycyjnego malowania paznokci. Zasadnicza różnica polega na konieczności naniesienia odpowiedniej bazy, u utrwalenie lakieru za pomocą lampy UV. Na koniec stosuje się top coat niemniej same czynności poza odpowiednią kolejnością nie różnią się od tego w jaki sposób nakładamy tradycyjny lakier do paznokci, a co za tym idzie każda kobieta powinna sobie bez problemu z tym poradzić.

opcja wykonywaniu manicure hybrydowego w domu t świetny pomysł, który pomoże nam zaoszczędzić sporo pieniędzy i czasu a jednocześnie zapewni nam piękne i zadbane paznokcie. Jako, ze manicure hybrydowy nie jest jakoś szczególnie trudną techniką, to nie należy się obawiać, ze sobie z jego wykonaniem nie poradzimy, po kilku próbach na pewno będzie on wyglądał pięknie.