1-555-645-324 Monday - Sunday 10:00 - 22:00
Zlewy z granitu ozdobą każdej kuchni

Zlewy z granitu ozdobą każdej kuchni

Umeblowanie kuchni niesie ze sobą kilka ważnych wyborów w kwestii wyposażenia. Poza funkcjonalną zabudową kuchenną powinna to być solidne blaty i wytrzymałe zlewy. Obecnie rynek z akcesoriami do kuchni obfituje w różnorodne wzory i modele zlewozmywaków kuchennych. Ich rodzaje zależą przede wszystkim od materiału wykonania, kształtu, koloru oraz sposobu zabudowy.

Jednokomorowe zlewozmywaki z granitu w atrakcyjnej cenie

zlewozmywak jednokomorowy granitowy cenaZlewy mogą być wykonane z ceramiki, stali, a nawet szkła. Jednak obecnie największą popularnością cieszą się zlewozmywaki wykonane z trwałego, a zarazem efektownie wyglądającego granitu. Jest to budulec idealnie nadający się do tworzenia blatów oraz zlewów, ponieważ łatwo się go czyści i nie pozostają na nim smugi. Ponadto jest odporny na zabrudzenia i zarysowania. W zależności od wielkości mogą to być modele jedno lub dwukomorowe. Obecnie zdecydowanie częściej klienci wybierają ten pierwszy wariant, który może być dodatkowo wyposażony w ociekacz, na którym postawimy umyte naczynia. Solidny zlewozmywak jednokomorowy granitowy cena występuje także w różnorodnych kształtach. Od standardowych prostokątów i kwadratów, po nowoczesne owale i kształty koła. Dostępne w kilku kolorach idealnie nadadzą się do każdej aranżacji. Może to być gustowna biel, nowoczesne beże, eleganckie czernie itp. Zazwyczaj od razu mamy możliwość zakupu zlewu z dobraną do niego baterią, która także wykonana jest z granitu.

Dziś zlewy montuje się razem z blatem roboczym. Dlatego najczęściej kupowane są blaty granitowe wpuszczane, które idealnie skomponują się z blatem oraz całą zabudową kuchenną. Dla lepszego dopasowania go do mebli najlepiej jest, jeśli zamówimy zlewozmywak na wymiar. Należy jednak pamiętać, że zamówienie może być realizowane nawet kilka tygodni.

Close Menu