Umeblowanie kuchni niesie ze sobą kilka ważnych wyborów w kwestii wyposażenia. Poza funkcjonalną zabudową kuchenną powinna to być solidne blaty i wytrzymałe zlewy. Obecnie rynek z akcesoriami do kuchni obfituje w różnorodne wzory i modele zlewozmywaków kuchennych. Ich rodzaje zależą przede wszystkim od materiału wykonania, kształtu, koloru oraz sposobu zabudowy.

Jednokomorowe zlewozmywaki z granitu w atrakcyjnej cenie

zlewozmywak jednokomorowy granitowy cenaZlewy mogą być wykonane z ceramiki, stali, a nawet szkła. Jednak obecnie największą popularnością cieszą się zlewozmywaki wykonane z trwałego, a zarazem efektownie wyglądającego granitu. Jest to budulec idealnie nadający się do tworzenia blatów oraz zlewów, ponieważ łatwo się go czyści i nie pozostają na nim smugi. Ponadto jest odporny na zabrudzenia i zarysowania. W zależności od wielkości mogą to być modele jedno lub dwukomorowe. Obecnie zdecydowanie częściej klienci wybierają ten pierwszy wariant, który może być dodatkowo wyposażony w ociekacz, na którym postawimy umyte naczynia. Solidny zlewozmywak jednokomorowy granitowy cena występuje także w różnorodnych kształtach. Od standardowych prostokątów i kwadratów, po nowoczesne owale i kształty koła. Dostępne w kilku kolorach idealnie nadadzą się do każdej aranżacji. Może to być gustowna biel, nowoczesne beże, eleganckie czernie itp. Zazwyczaj od razu mamy możliwość zakupu zlewu z dobraną do niego baterią, która także wykonana jest z granitu.

Dziś zlewy montuje się razem z blatem roboczym. Dlatego najczęściej kupowane są blaty granitowe wpuszczane, które idealnie skomponują się z blatem oraz całą zabudową kuchenną. Dla lepszego dopasowania go do mebli najlepiej jest, jeśli zamówimy zlewozmywak na wymiar. Należy jednak pamiętać, że zamówienie może być realizowane nawet kilka tygodni.