Z wielkim bólem serca zdecydowałem się na to, że oddam swój samochód na złom. Wielu moich znajomych właśnie tak traktowało swoje samochody, które już na pewno nie nadawały się do dalszego użytkowania. Bardzo często były to stare auta, których już nie można było w żaden sposób uratować, dlatego też postanowiłem podjąć taką decyzję.

Decyzja o złomowaniu smochodu

złomowanie samochodu bydgoszcz

Ważną kwestią było poszukiwanie odpowiedniego miejsca, które zajmuje się złomowaniem samochodów, abym mógł otrzymać jak najwięcej pieniędzy. Jednakże jeszcze przed udaniem się do wybranej wcześniej firmy zajmującej się złomowaniem postanowiłem wymontować z samochodu bardziej warte komponenty, na przykład radio, czy inne mniej ważne. Z tego względu, że i tak otrzymam kwotę za całkowitą wagę samochodu, a takie rzeczy mógłbym sprzedać własnym sumptem, dzięki czemu uzyskamy większą część pieniędzy, jaką wydałem kilka lat temu na ten samochód. Złomowanie samochodu bydgoszcz w znalezionej przeze mnie firmie przebiegło w bardzo profesjonalny sposób. Pracownik od razu, jak podjechałem do firmy przyszedł do mnie i zapytał, w czym może mi pomóc. Powiedziałem mu, że zamierzam zezłomować samochód. Co ważniejsze, nie musiałem nic więcej robić, mogłem nawet zostawić samochód w tym miejscu, gdzie zaparkowałem. Pracownik bowiem bardzo elastycznie podszedł do mojej sprawy, a z tego, co widziałem, to firma posiada kilka wózków widłowych, z których na pewno korzysta przy samym złomowaniu pojazdów. Złomowanie samochodów to jak uświadomił mnie pracownik także samochody dostawcze, co mnie bardzo zdziwiło.

Od razu przyszedł mi do głowy mój znajomy, który także chciał się pozbyć swojego samochodu, dlatego po wyjściu z firmy postanowiłem do niego zadzwonić i przekazać mu numer telefonu do tej firmy. Złomowanie samochodów przebiegło bardzo szybko i sprawnie.

Kategorie: Motoryzacja