Torby płócienne z nadrukiem przez ostatnie kilka lat nie były wcale modne. Były jedynie używane jako torby na zakupy i zazwyczaj nikt nie zwracał uwagi co jest na nich napisane.

Torby reklamowe – czym się charakteryzują?

Torba reklamowaZazwyczaj to były tylko nazwy sklepów lub firm. W ostatnim czasie zaczęły być używane przez polskie blogerki, modelki oraz celebrytki. Młodzież również zaczęła nosić takie torby. W tych czasach jednak napis lub nadruk na takiej torbie jest bardzo ważny. Jest on odzwierciedleniem osoby, która nosi tą torbę. Zazwyczaj są to cytaty, bardzo popularne teksty lub zdjęcia swojego idola. Są wykonywane w stonowanych kolorach, posiadają długie uszy, są lekkie oraz mają wiele miejsca wewnątrz. Napis może być naszym własnym pomysłem, lub już gotowym wymyślonym przez sklep, od którego zakupujemy taką torbę. Musimy pamiętać, że jeśli sami projektujemy napis na naszej torbie musi on być krótki, aby torba była przejrzysta i z łatwością czytało się co jest na niej napisane. Kolejnym hitem mody są torby bawełniane z nadrukiem. Są bardzo podobne do toreb płóciennych. Również wykorzystywane w codziennym życiu oraz na zakupy. Są one idealnym prezentem dla kobiety w każdym wieku. Plusem jest to, że są one bardzo lekkie więc torba sama w sobie nie dodaje kolejnego ciężaru. To, że są wykonywane w stonowanych kolorach np. beżowy, czarny, biały itd., nie wymagają od nas godzinnego stania przed lustrem i dobierania outfitu w odpowiednim kolorze. Wiele firm zaczyna wprowadzać na rynek torby reklamowe z nadrukiem. Są one chwytem marketingowych oraz reklamowym. Działają na zasadzie długopisów reklamowych lub ulotek. Ich zakup przez klienta wpływa na powiększenie się budżetu firmy. Zazwyczaj kosztują tylko kilka złotych. Wykonane są z folii, materiału lub papieru. Musi znajdować się na nich logo lub nazwa firmy jednak jeszcze bardziej uwagę społeczeństwa przykuję hasło reklamowe.

Torby z papieru znakomicie sprawdzą się na zakupy, natomiast torby foliowe zazwyczaj polegają recyklingu, więc o wiele lepiej jest wybrać takie niż zwykłe, niepłatne torby foliowe, które po jednym użyciu wyrzucimy do kosza na śmieci.

Kategorie: Usługi